Předchozí Další

Pozerať fotogalériu

Z vystúpenia Váhovanky

dňa 26. júla 2013 na umeleckom festivale

Voderady 2013 "Rukami a srdcom"

a dňa 27. júla 2013 na koncerte v obci Žítková

V dňoch 26. - 27. júla 2013 sa uskutočnil vo Voderadoch umelecký festival Voderady 2013. Umelecký festival Rukami a srdcom, organizovaný obcou Voderady, sa už po piaty krát podarilo úspešne zrealizovať. Festival po prvý krát získal aj podporu Ministerstva kultúry Slovenskej republiky. Objavná dramaturgia festivalu bola vždy silou stránkou, a v tomto duchu bola aj tento rok predvedená široká škála hudobných žánrov. Hneď prvý deň 26.7. vystúpila aj naša kapela.

Na druhý deň nasledovalo vystúpenie Váhovanky na koncerte v obci Žítková (pri Uherskom Hradišti - ČR), ktorý sa mal pôvodne konať 20. júla t.r..
Obidva koncerty doprevádzalo krásne letné, až tropické počasie, ktoré Váhovanka svojím vystúpením spríjemnila obyvateľom týcho regiónov. O čo bolo príjemnejšie počasie pre poslucháčov koncertov, o to náročnejšie bolo pre kapelu. Môžeme však konštatovať, že výkony umelcov, hlavne speváčok, na ktorých sa počasie podopisovalo najviacej, boli na tradične vysokej úrovni. Prinášame vám pár fotografií, ktoré atmosféru festivalov dokumentujú.

Späť hore