Předchozí Další

Pozerať fotogalériu

Vystúpenie kapely Váhovanka

dňa 25. augusta 2013 v Bošanoch na koncerte "Písničkou u Vás"

   Dňa 25. augusta 2013 sa uskutočnil na futbalovom ihrisku v Bošanoch koncert hudobných telies spolupracujúcich s TV Šláger, ktorá týmto plnila prísľub, ktorý dala - že bude robiť výjazdy za obecenstvom tam, kde bude pozvaná. A prvá pozvánka prišla práve z Bošian.
   Vystupovalo tu veľké množstvo popredných kapiel zo Slovenska aj z Čiech. Tohto koncertu sa zúčastnila aj naša kapela. Celé vystúpenie odvysielala TV Šláger a tu Vám prinášam niekoľko záberov z vystúpenia kapely Váhovanka. Atmosféru vystúpenia Vám priblíži aj dva video klipy uvedené na konci tejto stránky. Prvý klip ("Video 1") približuje uvedenie Váhovanky na koncerte moderátorskou dvojicou Vratislav Měchura - Peter Paulík. Druhý klip ("Video 2") je krátka ukážka z pesničky Opatovce, ktorá bola prvou skladbou čo kapelník Jozef Horňák vo svojom živote zložil a je venovaná jeho rodnej obci - Opatovce. Obec Opatovce v týchto dňoch oslávila 900 rokov od prvej písomnej zmienky o obci. A pri tejto pesničke si dozaista všimnete, že nová kapelníkova trubka má televíznu premiéru.
   Trávnatá plocha ihriska bola zaplnená do posledného miestečka tak, že nestačili ani pripravené miesta na sedenie. Tiesnilo sa tu viac ako 1500 divákov. Vydarenú akciu na záver trochu pokazilo počasie, ale ani to nepokazilo dobrú náladu, nad ihriskom sa rozprestreli stovky dáždnikov a "trávnatý" parket neopustil ani jeden tanečný pár.

  Posledný blok fotografií je venovaný ostatným účastníkom koncertu.

Tu sú ukážky z vystúpenia.

Späť hore